Tilbake til nettavis

Ansatte

Dette er en oversikt over ansatte i Nea Radio:

Andreas Reitan

Andreas Reitan

Ansvarlig redaktør

E-post: andreas@nearadio.no

Mobil: 909 15 312

Tlf: 73 81 74 00

Stian Elverum

Stian Elverum

Daglig leder

E-post: stian@nearadio.no

Mobil: 930 88 929

Tlf: 73 81 74 00

Kirsten Røset

Kirsten  Røset

Journalist

E-post: kirsten@nearadio.no

Mobil: 908 56 481

Tlf: 73 81 74 00

Hroar Wold Nordhaug

Hroar Wold Nordhaug

Salgssjef

E-post: hroar@nearadio.no

Mobil: 984 45 310

Tlf: 73 81 74 00

Per Magne Moan

Per Magne Moan

Redaksjonssjef

E-post: per-magne@nearadio.no

Mobil: 942 38 174

Tlf: 72 41 44 00

Anne Gundersen

Anne Gundersen

Journalist

E-post: anne@nearadio.no

Mobil: 940 56 903

Tlf: 73 81 74 00

Thomas Kråkvik

Thomas Kråkvik

Musikksjef

E-post: thomas@nearadio.no

Mobil: 951 36 755

Tlf: 73 81 74 00

Marit Manfredsdotter

Marit Manfredsdotter

Kulturredaktør/ Salgsleder

E-post: marit@nearadio.no

Mobil: 920 86 080

Tlf: 72 41 44 00

Marit Langseth

Marit Langseth

Journalist

E-post: marit.langseth@nearadio.no

Mobil: 938 90 889

Tlf: 72 41 44 00

Ola Dragmyrhaug

Ola  Dragmyrhaug

Teknisk ansvarlig

E-post: ola@nearadio.no

Mobil: 958 90 180

Tlf: 72 41 44 00

Grethe Talmo

Grethe Talmo

Selger

E-post: grethe@nearadio.no

Mobil: 93406400

Dette nettstedet bruker cookies

Dette nettstedet bruker cookies/"informasjonskapsler" for å forbedre funksjonalitet og brukeropplevelse.

En informasjonskapsel er en mekanisme der din nettleser kan ta vare på informasjon den får fra nettsider, for så å sende disse tilbake til nettsidene igjen senere. Dette gjøres automatisk uten at brukeren trenger å tenke på det.

Informasjonskapslene kan ha flere funksjoner, for eksempel å holde rede på innstillinger, hvilken bruker du er logget inn som, hva du har tilgang til, hjelp til å sørge for at du får tilsendt riktig innhold, sporing av annonsevisninger og annet.

Informasjonskapsler gjør det mulig å holde rede på slike innstillinger og annet over tid, slik at informasjonen er lettere tilgjengelig ved gjentatte besøk til nettstedet. Informasjonskapslene brukes også til midlertidig håndtering av brukerspesifikk informasjon når man besøker forskjellige deler av samme nettsted.

To eksempler fra de mange funkjsonene nettstedet bruker informasjonskapsler for å vedlikeholde: Én informasjonskapsel brukes for å huske innstilling for lydstyrke på videoavspilleren, en annen brukes for å huske om du har krysset vekk denne boksen med informasjon, slik at du ikke trenger å se den igjen neste gang du besøker dette nettstedet fra samme enhet som du bruker nå.

Informasjonskapsler lagres automatisk av nettleseren din som små tekstfiler på din datamaskin. Du kan selv endre innstillinger for hvordan informasjonskapsler skal håndteres i din nettleser.

Informasjonskapsler kan leveres av alle typer innhold på nettstedet, både tekstsider, bilder og annet. Informasjonskapslene sendes kun tilbake til det nettstedet du fikk dem fra, ikke til andre nettsteder.

Mange nettsteder, dette inkludert, fungerer ikke som de skal dersom du ikke tillater bruk av informasjonskapsler.

Dette nettstedet bruker informasjonskapsler for å håndtere tre nivåer av funksjonalitet:

Kritiske informasjonskapsler brukes til å holde rede på brukerinformasjon, tilgang, personlige innstillinger og annet. Uten disse fungerer ikke nettstedet som det skal.

Analyse-informasjonskapsler brukes for å holde rede på trafikk på nettstedet, hvilke deler av det som er mest populært, hvilke deler som brukes mest og annet. Deler av disse er tredjepart informasjonskaplser levert av eksterne tjenesteleverandører. Informasjonskapsler for analytisk funksjon brukes for å forbedre nettstedet (som er under stadig utvikling), men disse er ikke kritiske for nettstedets funksjonalitet.

Annonse-informasjonskapsler brukes av interne og tredjeparts annonsesystemer for å holde oversikt over og spore visninger av annonser.

Det er lovpålagt krav om at denne informasjonen gjøres tilgjengelig for deg som bruker av nettsteder som benytter slike informasjonskapsler.

NewsFlow - Thin AS

Dette nettstedet bruker cookies.